10 kroków do oglądania spotkań STATSCORE Futsal Ekstraklasy na platformie WP Pilot

23.09.21Utworzono
/uploads/assets/3679/0782c70ac9d20370ba825915c1f3044b.png
Gdzie znaleźć mecze STATSCORE Futsal Ekstraklasy na platformie WP Pilot? W jaki sposób wykupić subskrypcję? Ile kosztuje pakiet meczów? Jeśli wciąż masz problem z oglądaniem spotkań STATSCORE Futsal Ekstraklasy lub chciałbyś dopiero zacząć to robić – ta instrukcja jest dla ciebie.

1.  Wejdź na pilot.wp.pl/tv/

2. W prawym górnym rogu kliknij „Załóż darmowe konto”

3. Podaj swój adres e-mail oraz hasło, którego chcesz używać do swojego konta na platformie WP Pilot, a następnie zaakceptuj regulamin, który znajduje się poniżej i kliknij „Załóż konto”

4.  Następnie wybierz rodzaj konta (aby oglądać mecze STATSCORE Futsal Ekstraklasy należy wybrać konto PREMIUM) i zaakceptuj zgody.

5. Następny krok to wybór pakietu. W tym celu kliknij „Przejdź do wybory pakietów” na środku ekranu

6. Aby znaleźć pakiety dedykowane wyłącznie STATSCORE Futsal Ekstraklasie kliknij po prawej stronie napis „Kup pakiet” znajdujący się pod widoczną ceną pakietów, które zaczynają się od 9.99 złotych. Jeśli jednak chcesz mieć dostęp także do innych kanałów, przejdź do punktu numer 8.

7. Po lewej stronie znajdziesz listę pakietów. Pierwszy: 7 dni za darmo, z którego można zrezygnować w dowolnym momencie. Po upływie siedmiu dni z konta automatycznie pobierana jest opłata 19.99 złotych co 30 dni. Drugi: 7 dni za 9.99 złotych. Po siedmiu dniach pakiet wygasa i nie są naliczane żadne dodatkowe opłaty. Trzeci: 30 dni za 19.99 złotych. Po upływie trzydziestu dni subskrypcja jest przedłużana automatycznie. Czwarty: 9 miesięcy za 99.99 złotych. Po okresie dziewięciu miesięcy pakiet wygasa i nie są naliczane żadne dodatkowe opłaty. Po wyborze pakietu podajesz dane do przelewu i podążasz za komunikatami pojawiającymi się na ekranie.

8. Jeśli chcesz mieć dostęp do innych kanałów z oferty WP Pilot, a przy okazji móc oglądać STATSCORE Futsal Ekstraklasę do wyboru masz dwa pakiety, które znajdują się po lewej stronie ekranu. Pierwszy: 57 kanałów w tym STATSCORE Futsal Ekstraklasa za 24.99 zł., gdzie opłata naliczana jest automatycznie co 30 dni. Drugi: 123 kanały w tym STATSCORE Futsal Ekstraklasa za 55.99 zł, gdzie opłata naliczana jest automatycznie co 30 dni. Po wyborze pakietu podajesz dane do przelewu i podążasz za komunikatami pojawiającymi się na ekranie.

9. Po zakupie pakietu wejdź ponownie na pilot.wp.pl/tv/. Następnie kliknij na „STATSCORE Futsal Ekstraklasa” – napis znajdujący się u góry ekranu na zielonym tle.

10. Po wejściu znajdziesz ekran wyświetlający spotkania oraz trzy kanały transmitujące mecze STATSCORE Futsal Ekstraklasy, zaś poniżej rozpiskę całej kolejki, na których kanałach są transmitowane konkretne spotkania.