WERON razem z FOGO Futsal Ekstraklasą!

07.08.23Utworzono
/uploads/assets/5184/R6__4496.jpg
Niezmiernie miło jest nam poinformować o dołączeniu do grona naszych Oficjalnych Partnerów firmy WERON, lidera medycyny sportowej w naszym kraju. W ramach współpracy do dyspozycji klubów FOGO Futsal Ekstraklasy będą m.in. produkty marki NAMEDSPORT>, a więc najlepszej jakości odżywki i suplementy dla sportowców oraz urządzenia Therabody do regeneracji i masażu, których WERON jest oficjalnym dystrybutorem.

FOGO Futsal Ekstraklasę tworzymy wszyscy, ale na końcu zawsze pasjonujemy się jej głównymi aktorami, a więc zawodnikami. O tym jak najlepiej o nich zadbać wie firma WERON, którą oficjalnie witamy w gronie Partnerów FOGO Futsal Ekstraklasy.

- Nieustannie obserwujemy inne ligi oraz spółki zarządzające rozgrywkami. Widzimy, ile obszarów w sporcie jest do zagospodarowania. Wiele możliwości do wykorzystania mamy również my. Wszystko to z myślą o rozwoju FOGO Futsal Ekstraklasy oraz z dbałością o zawodników w niej występujących. Efektem tego jest współpraca, którą mamy przyjemność Państwu zaprezentować. Firma WERON jest oficjalnym dostawcą urządzeń do rehabilitacji, medykamentów oraz suplementacji dla wielu polskich federacji, klubów i organizacji sportowych. Ich portfolio to najlepsze potwierdzenie jakości tej marki. Współpracują między innymi z Superligą Mężczyzn i Kobiet oraz Związkiem Piłki Ręcznej w Polsce. Teraz i nasza liga znajdzie się w tym zaszczytnym gronie - mówi Prezes Zarządu FOGO Futsal Ekstraklasy, Paweł Mrozkowiak.
 Podpisanie umowy z firmą WERON ma być jednak tylko początkiem obopólnej współpracy, co zapowiada Pan Bartosz Weron, właściciel firmy WERON:

- Podmioty sportowe to u nas klucz, jeżeli chodzi o kooperację ze sportem. Nasze doświadczenie wynosi ponad piętnaście lat, a tak właściwie to na horyzoncie jest już nasz jubileusz 20-lecia. Osobiście uważam, że to kolejny etap ekspansji firmy WERON w sporcie zawodowym. Futsal pokazuje, w którym kierunku się rozwija i dla nas to również trend, którym chcemy podążać, dlatego jesteśmy zainteresowani długofalową kooperacją z futsalem.
 W ramach współpracy firma WERON będzie m.in. dostarczać klubom FOGO Futsal Ekstraklasy produkty marki NAMEDSPORT>, które cenione są na całym świecie.

- Do dyspozycji klubów będą produkty marki NAMEDSPORT>, którego oficjalnym dostawcą jest właśnie nasz nowy partner firma WERON. Włoska marka specjalizuje się w produkcji profesjonalnych odżywek i suplementów dla sportowców, należąc tym samym do światowych liderów tej dziedziny. Drugim obszarem współpracy jest regeneracja. Kluby będą miały możliwość korzystania z najlepszych rozwiązań marki Therabody. Cieszymy się, że gramy z profesjonalistami - dodaje Paweł Mrozkowiak.
 Co ze strony naszego Partnera było jednym z czynników decydujących o włączeniu się do rozwoju naszej dyscypliny?

- To co widzimy na polskiej mapie futsalowej to wspaniały wizerunek. Kibice często przychodzą całymi rodzinami, co nas bardzo cieszy. Widzimy w terenie, że futsal wykonuje świetną robotę i ten marketing jest bardzo mocno odczuwalny, stąd uważam, że to odpowiedni czas, aby dołączyć do futsalu – kończy Bartosz Weron.

Umowa pomiędzy FOGO Futsal Ekstraklasą, a firmą WERON została podpisana na dwa najbliższe sezony, co tylko potwierdza, że współpraca będzie rozwojowa i realizowana długofalowo.