Willsoor Partnerem FOGO Futsal Ekstraklasy

22.09.23Utworzono
/uploads/assets/5285/347413939_661134232712860_92014268702979082_n.jpg
W FOGO Futsal Ekstraklasie dbamy o szyk i elegancję nie tylko na boisku. Tym samym naszym Oficjalnym Partnerem została firma Willsoor, specjalizująca się w produkcji odzieży biznesowej. Umowa z polską marką została zawarta do końca obecnego sezonu.

Nieszablonowe pomysły i perfekcja w każdym detalu. Te dwa elementy szczególnie łączą FOGO Futsal Ekstraklasę i firmę Willsoor, która oficjalnie została nowym Partnerem naszych rozgrywek.

- Bardzo cieszymy się z podjęcia współpracy z marką Willsoor. W czasach, gdy sport codziennie przecina się ze światem biznesu, o swój wizerunek należy dbać nie tylko na boisku, ale również poza nim. W FOGO Futsal Ekstraklasie bardzo dobrze o tym wiemy, a dzięki naszemu nowemu Partnerowi szyk i elegancję, nie tylko w trakcie meczów, będą mogli zaprezentować nasi zawodnicy oraz kibice – mówi Paweł Mrozkowiak, Prezes FOGO Futsal Ekstraklasy.W ramach współpracy firma Willsoor przygotowała m.in. nagrody w postaci voucherów dla najlepszych zawodników spotkań telewizyjnych, a także dla kibiców, którzy w ich trakcie będą mieli okazję postarać się o wygranie takiego prezentu.

- Marka Willsoor jest producentem odzieży biznesowej i choć na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że tego rodzaju ubrania mało mają wspólnego z futsalem, to zastanówmy się, ile tak naprawdę kolorów ma nasze życie. Codzienność to nie tylko praca na boisku, ale i wywiady, spotkania biznesowe, imprezy okolicznościowe i wiele innych okazji, kiedy strój sportowy może być niewystarczający – mówi właściciel firmy.Willsoor to rodzinna, polska firma z wieloletnim doświadczeniem, skupiająca się na tworzeniu kolekcji w oparciu nie tylko o najnowsze trendy, ale również o ponadczasowe kroje i fasony. Ponadto w naszej firmie przywiązujemy szczególną wagę do tradycyjnego krawiectwa, które zapewnia wysoką jakość, dbałość o detale oraz trwałość produktów.

W asortymencie sklepu Willsoor znajdziemy tysiące produktów, spośród których możemy wyróżnić koszule damskie oraz męskie, marynarki, sukienki, garnitury damskie, jak również akcesoria takie jak: krawaty, muchy, spinki do mankietów, które doskonale podkreślają biznesowy charakter stylizacji.