Współpraca przebiega wzorowo

14.01.21Utworzono
/uploads/assets/2955/foltyn100.png
To już wiecie: mecze na żywo, skróty spotkań, magazyny ligowe, najładniejsze bramki kolejki – to wszystko możecie obejrzeć w aplikacji CANAL+ oraz na stronie Canal+ telewizja przez internet. - Materiały o STATSCORE Futsal Ekstraklasie na platformie Canal+ to zdecydowanie duży krok ku pogłębieniu współpracy - mówi Karol Szumlicz, specjalista PR i Social Mediów Kanałów Sportowych w CANAL+ Polska.

- STATSCORE Futsal Ekstraklasa na naszej platformie pozwala kibicom futsalu na zdecydowanie lepszy dostęp do materiałów video - mówi Szumlicz. - Oprócz transmisji w nSport+ dajemy bowiem szansę na obejrzenie meczu przez Internet, a tuż po nim na zaznajomienie się ze skrótami innych spotkań, czy zestawieniami najładniejszych goli każdej kolejki, bądź interwencji bramkarskich. Jako platforma, dajemy kibicom futsalu wartościowe materiały. Cieszymy się zatem, że współpraca z STATSCORE Futsal Ekstraklasą w tym aspekcie przebiega wzorowo.

 

Co musi zrobić kibic, aby skorzystać z materiałów?

 

- Należy wykupić pakiet Sport w serwisie CANAL+ telewizja przez internet lub być abonentem telewizji satelitarnej CANAL+ z dostępem do nSport+ - tłumaczy Szumlicz. - Sam proces rejestracji jest bardzo prosty i nie zajmuje wiele czasu. Więcej informacji na temat naszej oferty znajdą Państwo na stronie: https://kup.pl.canalplus.com/oferta/wybierz-oferte

 

Jakie materiały będą cieszyć się największym zainteresowaniem kibiców?

 

- Naturalnie największym zainteresowaniem cieszą się zawsze bezpośrednie transmisje ze spotkań STATSCORE Futsal Ekstraklasy - przyznaje Szumlicz. - Cieszymy się, że nasza oferta powiększyła się również o mecze Rekordu Bielsko-Biała w UEFA Futsal Champions League, co też niewątpliwie wpływa na prestiż tej dyscypliny na naszej antenie. Często kibice futsalu zaznajamiają się ze skrótami spotkań, oraz z różnego rodzaju zestawieniami: najładniejszych goli kolejki, bądź interwencji bramkarskich.

 

Tekst: Krzysztof Dziedzic

Grafika: Karol Tajak