Zagraj w Rekord Friends Cup!

04.12.18Utworzono
/uploads/assets/1467/friendscup.png
22 grudnia w Bielsku-Białej turniej Rekord Friends Cup - trzecia edycja zmagań. Organizator, zawodnik Rekordu, Łukasz Biel na zgłoszenia czeka do piątku.

Nowość w regulaminie: w każdym zespole musi być min. trzech zawodników, którzy grali, bądź obecnie grają w jakimkolwiek zespole Rekordu. Turniej jest w kategorii open, więc mogą być to oldboje, czy seniorzy, jak i juniorzy, czy juniorzy młodsi. - Z racji stażu w Rekordzie i znajomości zawodników, będę tego mocno pilnował - śmieje się Biel.

 

Turniej planowany jest w godzinach 8.30 - 17. Najlepsze zespoły oraz wyróżniający się zawodnicy otrzymają puchary oraz statuetki indywidualne. Nagrody rzeczowe ufunduje firma Decathlon Polska. Każdy z zawodników otrzyma pamiątkową koszulkę z logo sponsorów, nazwą imprezy oraz numerem.

 

- Mamy ogromną nadzieję, że z meczu o trzecie miejsce, jak i z wielkiego finału przeprowadzona zostanie transmisja live na kanale Youtube lub Facebook'u RekordTV - mówi Łukasz. - Kilku "niezłych" zawodników zapowiedziało swój udział, więc będzie co oglądać oraz z kim się zmierzyć. Tych kilku niezłych zawodników to oczywiście z Futsal Ekstraklasa, kapitan Gwiazdy Ruda Śląska Ariel Piasecki, Adam Kryger, Andrzej Szłapa, Piotr Szymura, Wojciech Łysoń, Radek Polášek.

 

Szczegóły turnieju: e-mail l.biel94@gmail.com (można też pytać Łukasza na Facebooku).

 

https://www.youtube.com/watch?v=9q0huDlNj7A&t=13s&fbclid=IwAR0FltQSnCn4LDzgepn-aK_mH6kmt6N2mk8VZYpgY8FnVGwdZiWHSEfmkNs