27-28.08.2022

  • Red Dragons Pniewy VS Clearex Chorzów
  • MOKS Słoneczny Stok Białystok VS KS Constract Lubawa
  • BSF Bochnia VS Legia Warszawa
  • FC REITER Toruń VS Dreman Opole Komprachcice
  • Widzew Łódź VS GI Malepszy Futsal Leszno
  • Piast Gliwice VS Red Devils Chojnice
  • AZS UŚ Katowice VS Rekord Bielsko-Biała
  • AZS UW Darkomp Wilanów VS GREDAR FIT-MORNING BRZEG

Znamy terminarz sezonu 2021/22!

22.06.21Utworzono
/uploads/assets/3488/180253011_1801315846712473_275767037053582815_n.jpg
Sezon 2021/22 STATSCORE Futsal Ekstraklasy rusza już 12 września! Poniżej przedstawiamy pełen terminarz nadchodzących rozgrywek.

1. kolejka (11/12.09.2021)

Legia Warszawa – GI Malepszy Futsal Leszno

Dreman Opole Komprachcice – Team Lębork

Górnik Polkowice – AZS UW DARKOMP Wilanów

AZS UG Gdańsk – Red Devils Chojnice

Rekord Bielsko-Biała – FC Reiter Toruń

Constract Lubawa – MOKS Słoneczny Stok Białystok

Clearex Chorzów – Piast Gliwice

Acana Orzeł Jelcz-Laskowice – Red Dragons Pniewy

2. kolejka (18/19.09.2021)

GI Malepszy Futsal Leszno - Red Dragons Pniewy

Piast Gliwice - Acana Orzeł Jelcz-Laskowice

MOKS Słoneczny Stok Białystok - Clearex Chorzów

FC Reiter Toruń - Constract Lubawa

Red Devils Chojnice - Rekord Bielsko-Biała

AZS UW DARKOMP Wilanów - AZS UG Gdańsk

Team Lębork - Górnik Polkowice

Legia Warszawa - Dreman Opole Komprachcice

3. kolejka (25/26.09.2021)

Dreman Opole Komprachcice – GI Malepszy Futsal Leszno

Górnik Polkowice – Legia Warszawa

AZS UG Gdańsk – Team Lębork

Rekord Bielsko-Biała – AZS UW DARKOMP Wilanów

Constract Lubawa – Red Devils Chojnice

Clearex Chorzów – FC Reiter Toruń

Acana Orzeł Jelcz-Laskowice – MOKS Słoneczny Stok Białystok

Red Dragons Pniewy – Piast Gliwice

4. kolejka (2/3.10.2021)

GI Malepszy Futsal Leszno – Piast Gliwice

MOKS Słoneczny Stok Białystok – Red Dragons Pniewy

FC Reiter Toruń – Acana Orzeł Jelcz-Laskowice

Red Devils Chojnice – Clearex Chorzów

AZS UW DARKOMP Wilanów – Constract Lubawa

Team Lębork – Rekord Bielsko-Biała

Legia Warszawa – AZS UG Gdańsk

Dreman Opole Komprachcice – Górnik Polkowice

5. kolejka (9/10.10.2021)

Górnik Polkowice – GI Malepszy Futsal Leszno

AZS UG Gdańsk – Dreman Opole Komprachcice

Rekord Bielsko-Biała – Legia Warszawa

Constract Lubawa – Team Lębork

Clearex Chorzów – AZS UW DARKOMP Wilanów

Acana Orzeł Jelcz-Laskowice – Red Devils Chojnice

Red Dragons Pniewy – FC Reiter Toruń

Piast Gliwice – MOKS Słoneczny Stok Białystok

6. kolejka (16/17.10.2021)

GI Malepszy Futsal Leszno – MOKS Słoneczny Stok Białystok

FC Reiter Toruń – Piast Gliwice

Red Devils Chojnice – Red Dragons Pniewy

AZS UW DARKOMP Wilanów – Acana Orzeł Jelcz-Laskowice

Team Lębork – Clearex Chorzów

Legia Warszawa – Constract Lubawa

Dreman Opole Komprachcice – Rekord Bielsko-Biała

Górnik Polkowice – AZS UG Gdańsk

7. kolejka (23/24.10.2021)

AZS UG Gdańsk – GI Malepszy Futsal Leszno

Rekord Bielsko-Biała – Górnik Polkowice

Constract Lubawa – Dreman Opole Komprachcice

Clearex Chorzów – Legia Warszawa

Acana Orzeł Jelcz-Laskowice – Team Lębork

Red Dragons Pniewy – AZS UW DARKOMP Wilanów

Piast Gliwice – Red Devils Chojnice

MOKS Słoneczny Stok Białystok – FC Reiter Toruń

8. kolejka (30/31.10.2021)

GI Malepszy Futsal Leszno – FC Reiter Toruń

Red Devils Chojnice – MOKS Słoneczny Stok Białystok

AZS UW DARKOMP Wilanów – Piast Gliwice

Team Lębork – Red Dragons Pniewy

Legia Warszawa – Acana Orzeł Jelcz-Laskowice

Dreman Opole Komprachcice – Clearex Chorzów

Górnik Polkowice – Constract Lubawa

AZS UG Gdańsk – Rekord Bielsko-Biała

9. kolejka (6/7.11.2021)

Rekord Bielsko-Biała – GI Malepszy Futsal Leszno

Constract Lubawa – AZS UG Gdańsk

Clearex Chorzów – Górnik Polkowice

Acana Orzeł Jelcz-Laskowice – Dreman Opole Komprachcice

Red Dragons Pniewy – Legia Warszawa

Piast Gliwice – Team Lębork

MOKS Słoneczny Stok Białystok – AZS UW DARKOMP Wilanów

FC Reiter Toruń – Red Devils Chojnice

10. kolejka (11.11.2021)

GI Malepszy Futsal Leszno – Red Devils Chojnice

AZS UW DARKOMP Wilanów – FC Reiter Toruń

Team Lębork – MOKS Słoneczny Stok Białystok

Legia Warszawa – Piast Gliwice

Dreman Opole Komprachcice – Red Dragons Pniewy

Górnik Polkowice – Acana Orzeł Jelcz-Laskowice

AZS UG Gdańsk – Clearex Chorzów

Rekord Bielsko-Biała – Constract Lubawa

11. kolejka (13/14.11.2021)

Constract Lubawa – GI Malepszy Futsal Leszno

Clearex Chorzów – Rekord Bielsko-Biała

Acana Orzeł Jelcz-Laskowice – AZS UG Gdańsk

Red Dragons Pniewy – Górnik Polkowice

Piast Gliwice – Dreman Opole Komprachcice

MOKS Słoneczny Stok Białystok – Legia Warszawa

FC Reiter Toruń – Team Lębork

Red Devils Chojnice – AZS UW DARKOMP Wilanów

12. kolejka (20/21.11.2021)

GI Malepszy Futsal Leszno – AZS UW DARKOMP Wilanów

Team Lębork – Red Devils Chojnice

Legia Warszawa – FC Reiter Toruń

Dreman Opole Komprachcice – MOKS Słoneczny Stok Białystok

Górnik Polkowice – Piast Gliwice

AZS UG Gdańsk – Red Dragons Pniewy

Rekord Bielsko-Biała – Acana Orzeł Jelcz-Laskowice

Constract Lubawa – Clearex Chorzów

13. kolejka (27/28.11.2021)

Clearex Chorzów – GI Malepszy Futsal Leszno

Acana Orzeł Jelcz-Laskowice – Constract Lubawa

Red Dragons Pniewy – Rekord Bielsko-Biała

Piast Gliwice – AZS UG Gdańsk

MOKS Słoneczny Stok Białystok – Górnik Polkowice

FC Reiter Toruń – Dreman Opole Komprachcice

Red Devils Chojnice – Legia Warszawa

AZS UW DARKOMP Wilanów – Team Lębork

14. kolejka (4/5.12.2021)

GI Malepszy Futsal Leszno – Team Lębork

Legia Warszawa – AZS UW DARKOMP Wilanów

Dreman Opole Komprachcice – Red Devils Chojnice

Górnik Polkowice – FC Reiter Toruń

AZS UG Gdańsk – MOKS Słoneczny Stok Białystok

Rekord Bielsko-Biała – Piast Gliwice

Constract Lubawa – Red Dragons Pniewy

Clearex Chorzów – Acana Orzeł Jelcz-Laskowice

15. kolejka (11/12.12.2021)

Acana Orzeł Jelcz-Laskowice – GI Malepszy Futsal Leszno

Red Dragons Pniewy – Clearex Chorzów

Piast Gliwice – Constract Lubawa

MOKS Słoneczny Stok Białystok – Rekord Bielsko-Biała

FC Reiter Toruń – AZS UG Gdańsk

Red Devils Chojnice – Górnik Polkowice

AZS UW DARKOMP Wilanów – Dreman Opole Komprachcice

Team Lębork – Legia Warszawa

16. kolejka (12/13.02.2022)

GI Malepszy Futsal Leszno – Legia Warszawa

Team Lębork – Dreman Opole Komprachcice

AZS UW DARKOMP Wilanów – Górnik Polkowice

Red Devils Chojnice – AZS UG Gdańsk

FC Reiter Toruń – Rekord Bielsko-Biała

MOKS Słoneczny Stok Białystok – Constract Lubawa

Piast Gliwice – Clearex Chorzów

Red Dragons Pniewy – Acana Orzeł Jelcz-Laskowice

17. kolejka (19/20.02.2022)

Red Dragons Pniewy - GI Malepszy Futsal Leszno

Acana Orzeł Jelcz-Laskowice - Piast Gliwice

Clearex Chorzów - MOKS Słoneczny Stok Białystok

Constract Lubawa - FC Reiter Toruń

Rekord Bielsko-Biała - Red Devils Chojnice

AZS UG Gdańsk - AZS UW DARKOMP Wilanów

Górnik Polkowice - Team Lębork

Dreman Opole Komprachcice - Legia Warszawa

18. kolejka (26/27.02.2022)

GI Malepszy Futsal Leszno - Dreman Opole Komprachcice

Legia Warszawa - Górnik Polkowice

Team Lębork - AZS UG Gdańsk

AZS UW DARKOMP Wilanów - Rekord Bielsko-Biała

Red Devils Chojnice - Constract Lubawa

FC Reiter Toruń - Clearex Chorzów

MOKS Słoneczny Stok Białystok - Acana Orzeł Jelcz-Laskowice

Piast Gliwice - Red Dragons Pniewy

19. kolejka (5/6.03.2022)

Piast Gliwice - GI Malepszy Futsal Leszno

Red Dragons Pniewy - MOKS Słoneczny Stok Białystok

Acana Orzeł Jelcz-Laskowice - FC Reiter Toruń

Clearex Chorzów - Red Devils Chojnice

Constract Lubawa - AZS UW DARKOMP Wilanów

Rekord Bielsko-Biała - Team Lębork

AZS UG Gdańsk - Legia Warszawa

Górnik Polkowice - Dreman Opole Komprachcice

20. kolejka (12/13.03.2022)

GI Malepszy Futsal Leszno - Górnik Polkowice

Dreman Opole Komprachcice - AZS UG Gdańsk

Legia Warszawa - Rekord Bielsko-Biała

Team Lębork - Constract Lubawa

AZS UW DARKOMP Wilanów - Clearex Chorzów

Red Devils Chojnice - Acana Orzeł Jelcz-Laskowice

FC Reiter Toruń - Red Dragons Pniewy

MOKS Słoneczny Stok Białystok - Piast Gliwice

21. kolejka (19/20.03.2022)

MOKS Słoneczny Stok Białystok - GI Malepszy Futsal Leszno

Piast Gliwice - FC Reiter Toruń

Red Dragons Pniewy - Red Devils Chojnice

Acana Orzeł Jelcz-Laskowice - AZS UW DARKOMP Wilanów

Clearex Chorzów - Team Lębork

Constract Lubawa - Legia Warszawa

Rekord Bielsko-Biała - Dreman Opole Komprachcice

AZS UG Gdańsk - Górnik Polkowice

22. kolejka (26/27.03.2022)

GI Malepszy Futsal Leszno - AZS UG Gdańsk

Górnik Polkowice - Rekord Bielsko-Biała

Dreman Opole Komprachcice - Constract Lubawa

Legia Warszawa - Clearex Chorzów

Team Lębork - Acana Orzeł Jelcz-Laskowice

AZS UW DARKOMP Wilanów - Red Dragons Pniewy

Red Devils Chojnice - Piast Gliwice

FC Reiter Toruń - MOKS Słoneczny Stok Białystok

23. kolejka (2/3.04.2022)

FC Reiter Toruń - GI Malepszy Futsal Leszno

MOKS Słoneczny Stok Białystok - Red Devils Chojnice

Piast Gliwice - AZS UW DARKOMP Wilanów

Red Dragons Pniewy - Team Lębork

Acana Orzeł Jelcz-Laskowice - Legia Warszawa

Clearex Chorzów - Dreman Opole Komprachcice

Constract Lubawa - Górnik Polkowice

Rekord Bielsko-Biała - AZS UG Gdańsk

24. kolejka (16.04.2022)

GI Malepszy Futsal Leszno - Rekord Bielsko-Biała

AZS UG Gdańsk - Constract Lubawa

Górnik Polkowice - Clearex Chorzów

Dreman Opole Komprachcice - Acana Orzeł Jelcz-Laskowice

Legia Warszawa - Red Dragons Pniewy

Team Lębork - Piast Gliwice

AZS UW DARKOMP Wilanów - MOKS Słoneczny Stok Białystok

Red Devils Chojnice - FC Reiter Toruń

25. kolejka (23/24.04.2022)

Red Devils Chojnice - GI Malepszy Futsal Leszno

FC Reiter Toruń - AZS UW DARKOMP Wilanów

MOKS Słoneczny Stok Białystok - Team Lębork

Piast Gliwice - Legia Warszawa

Red Dragons Pniewy - Dreman Opole Komprachcice

Acana Orzeł Jelcz-Laskowice - Górnik Polkowice

Clearex Chorzów - AZS UG Gdańsk

Constract Lubawa - Rekord Bielsko-Biała

26. kolejka (27/30.04.2022)

GI Malepszy Futsal Leszno - Constract Lubawa

Rekord Bielsko-Biała - Clearex Chorzów

AZS UG Gdańsk - Acana Orzeł Jelcz-Laskowice

Górnik Polkowice - Red Dragons Pniewy

Dreman Opole Komprachcice - Piast Gliwice

Legia Warszawa - MOKS Słoneczny Stok Białystok

Team Lębork - FC Reiter Toruń

AZS UW DARKOMP Wilanów - Red Devils Chojnice

27. kolejka (7/8.05.2022)

AZS UW DARKOMP Wilanów - GI Malepszy Futsal Leszno

Red Devils Chojnice - Team Lębork

FC Reiter Toruń - Legia Warszawa

MOKS Słoneczny Stok Białystok - Dreman Opole Komprachcice

Piast Gliwice - Górnik Polkowice

Red Dragons Pniewy - AZS UG Gdańsk

Acana Orzeł Jelcz-Laskowice - Rekord Bielsko-Biała

Clearex Chorzów - Constract Lubawa

28. kolejka (14/15.05.2022)

GI Malepszy Futsal Leszno - Clearex Chorzów

Constract Lubawa - Acana Orzeł Jelcz-Laskowice

Rekord Bielsko-Biała - Red Dragons Pniewy

AZS UG Gdańsk - Piast Gliwice

Górnik Polkowice - MOKS Słoneczny Stok Białystok

Dreman Opole Komprachcice - FC Reiter Toruń

Legia Warszawa - Red Devils Chojnice

Team Lębork - AZS UW DARKOMP Wilanów

29. kolejka (21/22/05.2022)

Team Lębork - GI Malepszy Futsal Leszno

AZS UW DARKOMP Wilanów - Legia Warszawa

Red Devils Chojnice - Dreman Opole Komprachcice

FC Reiter Toruń - Górnik Polkowice

MOKS Słoneczny Stok Białystok - AZS UG Gdańsk

Piast Gliwice - Rekord Bielsko-Biała

Red Dragons Pniewy - Constract Lubawa

Acana Orzeł Jelcz-Laskowice - Clearex Chorzów

30. kolejka (28/29.05.2022)

GI Malepszy Futsal Leszno - Acana Orzeł Jelcz-Laskowice

Clearex Chorzów - Red Dragons Pniewy

Constract Lubawa - Piast Gliwice

Rekord Bielsko-Biała - MOKS Słoneczny Stok Białystok

AZS UG Gdańsk - FC Reiter Toruń

Górnik Polkowice - Red Devils Chojnice

Dreman Opole Komprachcice - AZS UW DARKOMP Wilanów

Legia Warszawa - Team Lębork


Fot. Paweł Jakubowski