Zwycięstwo i remis

28.08.18Utworzono
Zwycięstwo Acany Orła Jelcz-Laskowice oraz remis Piasta Gliwice - pierwszy dzień turnieju Acana Futsal Masters 2018 był udany dla zespołów z Futsal Ekstraklasy.

Piast (na zdjęciu) do 40 minuty przegrywał z mistrzem Francji KB United 0:1 po indywidualnym błędzie, ale na 52 sekundy przed końcem, przy grze w liczebnej przewadze, po podaniu Rafała Franza wyrównał Jose Pepo.

Natomiast Acana Orzeł pokonał Sokoła Chmielnicki 3:1. W 11 minucie było 2:0 po trafieniach Victora Andrade (po podaniu z autu) i Nuno Barbosy (ładnie "rozklepana" końcówka akcji), ale na początku drugiej połowy Sokół po rzucie rożnym zdobył kontaktową bramkę. W 30 minucie skutecznym strzałem z rzutu wolnego popisał się Sebastian Wojciechowski, który - jak się później okazało - ustalił wynik spotkania.