Trzy pierwsze minuty, które rozwiały marzenia
Rekord Bielsko-Biała pewnie pokonał u siebie AZS UŚ Katowice aż 8:1 i pozostał na fotelu FOGO Futsal Ekstraklasy. Kibice, którzy czekali na niespodziankę mogli być zawiedzeni, bowiem rekordziści już po trzech minutach rozwiali wszelkie wątpliwości.
