Z Baku bez punktów
Reprezentacja Polski przegrała 3:4 z Azerbejdżanem w drugim meczu eliminacji do mistrzostw świata. Kolejne spotkanie biało-czerwoni rozegrają w listopadzie z Grecją.
2:4
Poniedziałek08.06.2026, 18:00