Akademicy w ćwierćfinale Pucharu Polski
AZS UG Futsal melduje się w ćwierćfinale Pucharu Polski. Zawodnicy Wojciecha Pawickiego po serii rzutów karnych pokonali Legię Warszawa 5:4. W regulaminowym czasie gry było 3:3.
2:4
Poniedziałek08.06.2026, 18:00