zawodnik klub wynik
1 Sebastian Vargas Otero Sebastian Vargas Otero Constract Lubawa 20
2 Paweł Budniak Paweł Budniak Rekord Bielsko-Biała 19
3 Pedro De Oliveira Silva Pedro De Oliveira Silva Constract Lubawa 18
4 Minor Lineker Cabalceta Chavarria Minor Lineker Cabalceta Chavarria BSF ABJ Bochnia 16
5 Matheus Ribeiro Ferreira Matheus Ribeiro Ferreira Rekord Bielsko-Biała 16
6 Tomasz Kriezel Tomasz Kriezel Constract Lubawa 15
7 Artur Popławski Artur Popławski Rekord Bielsko-Biała 14
8 Daniel Gallego Garcia Daniel Gallego Garcia FC Reiter Toruń 13
9 Jakub Raszkowski Jakub Raszkowski Constract Lubawa 13
10 Yvaaldo De Macedo Gomes Yvaaldo De Macedo Gomes GI Malepszy Arth Soft Leszno 13
11 Viacheslav Kozhemiaka Viacheslav Kozhemiaka Widzew Łódź 11
12 Sebastian Leszczak Sebastian Leszczak Rekord Bielsko-Biała 11
13 Davidson Do Nascimento Silva Davidson Do Nascimento Silva Legia Warszawa 10
14 Bruno Alexandre Martins Graca Bruno Alexandre Martins Graca Piast Gliwice 10
15 Michał Marciniak Michał Marciniak Widzew Łódź 10
16 Douglas Neutzling Ferreira Douglas Neutzling Ferreira GI Malepszy Arth Soft Leszno 10
17 Oleksandr Kolesnykov Oleksandr Kolesnykov Słoneczny Stok Jagiellonia Białystok 10
18 Jefferson Moreno Ortiz Jefferson Moreno Ortiz FC Reiter Toruń 9
19 Breno Bertoline Dendal Rosa Breno Bertoline Dendal Rosa Piast Gliwice 9
20 Vinicius Lazzaretti Vinicius Lazzaretti Piast Gliwice 9
21 Adam Wędzony Adam Wędzony BSF ABJ Bochnia 9
22 Felipe Deyvisson De Freitas Felipe Deyvisson De Freitas Dreman Opole Komprachcice 9
23 Jani Korpela Jani Korpela Rekord Bielsko-Biała 9
24 Rajmund Siecla Rajmund Siecla GI Malepszy Arth Soft Leszno 9
25 Rafael Nunes Cadini Rafael Nunes Cadini Piast Gliwice 8
26 Maciej Mizgajski Maciej Mizgajski Clearex Chorzów 8
27 Mariusz Seget Mariusz Seget Clearex Chorzów 8
28 Brayan Parra Toloza Brayan Parra Toloza Dreman Opole Komprachcice 8
29 Serhii Lapa Serhii Lapa AZS UŚ Katowice 8
30 Piotr Matras Piotr Matras BSF ABJ Bochnia 8
31 Dominik Solecki Dominik Solecki GI Malepszy Arth Soft Leszno 8
32 Mateusz Lisowski Mateusz Lisowski Słoneczny Stok Jagiellonia Białystok 8
33 Mariusz Milewski Mariusz Milewski Legia Warszawa 8
34 Stefan Rakić Stefan Rakić Rekord Bielsko-Biała 8
35 Kamil Kucharski Kamil Kucharski Dreman Opole Komprachcice 8
36 Adriano Lemos Da Silva Adriano Lemos Da Silva Constract Lubawa 8
37 Vadym Ivanov Vadym Ivanov Dreman Opole Komprachcice 8
38 Romero Amaro German Romero Amaro German Red Dragons Pniewy 8
39 Sebastian Brocki Sebastian Brocki Clearex Chorzów 7
40 Łukasz Biel Łukasz Biel Clearex Chorzów 7
41 Krzysztof Piskorz Krzysztof Piskorz AZS UŚ Katowice 7
42 Miguel Angelo Parreira Pegacha Miguel Angelo Parreira Pegacha Piast Gliwice 7
43 Cristian Camilo Neme Vargas Cristian Camilo Neme Vargas Słoneczny Stok Jagiellonia Białystok 7
44 Denys Blank Denys Blank Dreman Opole Komprachcice 7
45 Michał Kubik Michał Kubik Rekord Bielsko-Biała 7
46 Tomasz Golly Tomasz Golly AZS UŚ Katowice 6
47 Jakub Kąkol Jakub Kąkol GI Malepszy Arth Soft Leszno 6
48 Vinicius Teixeira Drummond Lonza Vinicius Teixeira Drummond Lonza Piast Gliwice 6
49 Marcin Mrówczyński Marcin Mrówczyński FC Reiter Toruń 6
50 Vitalii Lisnychenko Vitalii Lisnychenko AZS UW Darkomp Wilanów 6
51 Marcin Stanisławski Marcin Stanisławski Widzew Łódź 6
52 Maciej Jankowski Maciej Jankowski Constract Lubawa 6
53 Patryk Hoły Patryk Hoły Red Dragons Pniewy 6
54 Milinton Andrey Tijerino Milinton Andrey Tijerino BSF ABJ Bochnia 6
55 Michał Klaus Michał Klaus AZS UW Darkomp Wilanów 6
56 Michał Marek Michał Marek Rekord Bielsko-Biała 6
57 Arkadiusz Szypczyński Arkadiusz Szypczyński Dreman Opole Komprachcice 6
58 Piotr Błaszyk Piotr Błaszyk Red Dragons Pniewy 6
59 Kamil Surmiak Kamil Surmiak Rekord Bielsko-Biała 6
60 Daniel Krawczyk Daniel Krawczyk Widzew Łódź 6
61 Adrian  Citko Adrian Citko Słoneczny Stok Jagiellonia Białystok 6
62 Maksym Pautiak Maksym Pautiak Widzew Łódź 6
63 Kamil Roll Kamil Roll FC Reiter Toruń 5
64 Marcel Wolan Marcel Wolan GI Malepszy Arth Soft Leszno 5
65 Michał Rabiej Michał Rabiej AZS UW Darkomp Wilanów 5
66 Mateusz Kostecki Mateusz Kostecki Red Dragons Pniewy 5
67 Matej Fiderśek Matej Fiderśek Piast Gliwice 5
68 Michał Knajdrowski Michał Knajdrowski Legia Warszawa 5
69 Mateusz Mrowiec Mateusz Mrowiec Piast Gliwice 5
70 Guladi Kokoladze Guladi Kokoladze Red Devils Chojnice 5
71 Janis Pastars Janis Pastars Red Devils Chojnice 5
72 Roman Vakhula Roman Vakhula AZS UŚ Katowice 5
73 Adrian Skrzypek Adrian Skrzypek Red Dragons Pniewy 5
74 Andre Luiz De Lima Silva Andre Luiz De Lima Silva Legia Warszawa 5
75 Maksym Panasenko Maksym Panasenko Widzew Łódź 5
76 Arkadiusz Budzyn Arkadiusz Budzyn BSF ABJ Bochnia 5
77 Mikołaj Zastawnik Mikołaj Zastawnik Rekord Bielsko-Biała 5
78 Nuno Andre Loureiro Chuva Nuno Andre Loureiro Chuva Dreman Opole Komprachcice 5
79 Daniel Blanco Mendez Daniel Blanco Mendez BSF ABJ Bochnia 5
80 Krzysztof Salisz Krzysztof Salisz Clearex Chorzów 5
81 Kacper Konopacki Kacper Konopacki GI Malepszy Arth Soft Leszno 5
82 Michał Wojciechowski Michał Wojciechowski FC Reiter Toruń 4
83 Mykyta Storozhuk Mykyta Storozhuk Red Dragons Pniewy 4
84 Krzysztof Elsner Krzysztof Elsner Dreman Opole Komprachcice 4
85 Szymon Łuszczek Szymon Łuszczek Clearex Chorzów 4
86 Przemysław Dewucki Przemysław Dewucki Clearex Chorzów 4
87 Paweł Barański Paweł Barański Clearex Chorzów 4
88 Adam Jonczyk Adam Jonczyk AZS UŚ Katowice 4
89 Bartłomiej Gładyszewski Bartłomiej Gładyszewski Red Dragons Pniewy 4
90 Tomasz Czech Tomasz Czech Dreman Opole Komprachcice 4
91 Dominik Śmiałkowski Dominik Śmiałkowski Piast Gliwice 4
92 Wojciech Przybył Wojciech Przybył BSF ABJ Bochnia 4
93 Paweł Kaniewski Paweł Kaniewski Constract Lubawa 4
94 Kacper Kędra Kacper Kędra GI Malepszy Arth Soft Leszno 4
95 Maciej Pikiewicz Maciej Pikiewicz AZS UW Darkomp Wilanów 3
96 Michał Dubiel Michał Dubiel Clearex Chorzów 3
97 Maksymilian Lewandowski Maksymilian Lewandowski FC Reiter Toruń 3
98 Helver Smith Tachack Moreno Helver Smith Tachack Moreno Słoneczny Stok Jagiellonia Białystok 3
99 Mateusz Gliński Mateusz Gliński Legia Warszawa 3
100 Damian Makowski Damian Makowski Dreman Opole Komprachcice 3
101 Miłosz Krzempek Miłosz Krzempek Rekord Bielsko-Biała 3
102 Marek Bugański Marek Bugański Piast Gliwice 3
103 Patryk Szczepaniak Patryk Szczepaniak FC Reiter Toruń 3
104 Yaroslav Piesotskyi Yaroslav Piesotskyi Red Devils Chojnice 3
105 Adam Grzyb Adam Grzyb Legia Warszawa 3
106 Vitaliy Kolesnik Vitaliy Kolesnik Red Devils Chojnice 3
107 Piotr Kręcki Piotr Kręcki Red Devils Chojnice 3
108 Denys Lifanov Denys Lifanov AZS UW Darkomp Wilanów 3
109 Oskar Dmochewicz Oskar Dmochewicz Constract Lubawa 3
110 Andrzej Musiał Andrzej Musiał BSF ABJ Bochnia 3
111 Jakub Maślak Jakub Maślak AZS UŚ Katowice 3
112 Remigiusz Spychalski Remigiusz Spychalski FC Reiter Toruń 3
113 Jacek Stefanowicz Jacek Stefanowicz Słoneczny Stok Jagiellonia Białystok 3
114 Ramon Rabello Tubau Ramon Rabello Tubau Constract Lubawa 3
115 Daniel Mesa Darias Daniel Mesa Darias Constract Lubawa 3
116 Jan Dudek Jan Dudek Widzew Łódź 2
117 Kacper Opatowski Kacper Opatowski AZS UW Darkomp Wilanów 2
118 Piotr Skiepko Piotr Skiepko Słoneczny Stok Jagiellonia Białystok 2
119 Dominik Wilk Dominik Wilk AZS UŚ Katowice 2
120 Luiz Fernando Teixeira Filho Luiz Fernando Teixeira Filho Red Devils Chojnice 2
121 Joao Bernardes Joao Bernardes Widzew Łódź 2
122 Filip Rafanides Filip Rafanides AZS UŚ Katowice 2
123 Łukasz Błaszczyk Łukasz Błaszczyk Red Dragons Pniewy 2
124 Oskar Stankowiak Oskar Stankowiak Red Dragons Pniewy 2
125 Sebastian Szadurski Sebastian Szadurski Piast Gliwice 2
126 Jakub Wiśniewski Jakub Wiśniewski FC Reiter Toruń 2
127 Kacper Sendlewski Kacper Sendlewski Constract Lubawa 2
128 Grzegorz Makal Grzegorz Makal Słoneczny Stok Jagiellonia Białystok 2
129 Paweł Tarnowski Paweł Tarnowski Legia Warszawa 1
130 Sylwester Wielgat Sylwester Wielgat AZS UW Darkomp Wilanów 1
131 Bartłomiej Piórkowski Bartłomiej Piórkowski Piast Gliwice 1
132 Serghei Burduja Serghei Burduja Dreman Opole Komprachcice 1
133 Pavlo Puchka Pavlo Puchka Red Devils Chojnice 1
134 Pavlo Skubchenko Pavlo Skubchenko Red Devils Chojnice 1
135 Filip Turkowyd Filip Turkowyd AZS UW Darkomp Wilanów 1
136 Marcin Czech Marcin Czech BSF ABJ Bochnia 1
137 Kamil Lasik Kamil Lasik AZS UŚ Katowice 1
138 Kamil Gryko Kamil Gryko Słoneczny Stok Jagiellonia Białystok 1
139 Krystian Belzyt Krystian Belzyt Słoneczny Stok Jagiellonia Białystok 1
140 Tomasz Gąsior Tomasz Gąsior Widzew Łódź 1
141 Jarosław Zmijiwski Jarosław Zmijiwski GI Malepszy Arth Soft Leszno 1
142 Łukasz Krysiak Łukasz Krysiak AZS UŚ Katowice 1
143 Grzegorz Okuniewski Grzegorz Okuniewski Constract Lubawa 1
144 Kevin Kollar Kevin Kollar BSF ABJ Bochnia 1
145 Łukasz Góralczyk Łukasz Góralczyk Widzew Łódź 1
146 Oleh Nehela Oleh Nehela Red Devils Chojnice 1
147 Krzysztof Jarosz Krzysztof Jarosz Legia Warszawa 1
148 Jakub Molicki Jakub Molicki GI Malepszy Arth Soft Leszno 1
149 Grzegorz Och Grzegorz Och Legia Warszawa 1
150 Maksym Kisielov Maksym Kisielov AZS UŚ Katowice 1
151 Jaakko Ilkka Johannes Alasuutari Jaakko Ilkka Johannes Alasuutari Constract Lubawa 1
152 Robert Świtoń Robert Świtoń GI Malepszy Arth Soft Leszno 1
153 Radosław Marcinkowski Radosław Marcinkowski Legia Warszawa 1
154 Bartłomiej Nawrat Bartłomiej Nawrat Rekord Bielsko-Biała 1
155 Michał Madej Michał Madej Legia Warszawa 1
156 Szymon Danilewicz Szymon Danilewicz Słoneczny Stok Jagiellonia Białystok 1
157 Szymon Cichy Szymon Cichy Clearex Chorzów 1