Terminarz

1 kolejka

7/8.09.2019

07.09.2019Sobota
GSF Gliwice- logo GSF Gliwice
00
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
18:00
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
02
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
18:00
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
36
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
18:00
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
21
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
19:00
08.09.2019Niedziela
Gwiazda Ruda Śląska- logo Gwiazda Ruda Śląska
11
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
16:00
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
01
REKORD BIELSKO-BIAŁA - logo REKORD BIELSKO-BIAŁA
17:00
13.11.2019Środa
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
22
FC KJ Toruń- logo FC KJ Toruń
19:00
2 kolejka

14/15.09.2019

14.09.2019Sobota
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
31
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
17:00
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
51
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
18:00
15.09.2019Niedziela
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
41
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
17:00
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
16
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
18:00
GSF Gliwice- logo GSF Gliwice
51
Gwiazda Ruda Śląska- logo Gwiazda Ruda Śląska
18:00
16.09.2019Poniedziałek
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
34
REKORD BIELSKO-BIAŁA - logo REKORD BIELSKO-BIAŁA
20:00
18.12.2019Środa
FC KJ Toruń- logo FC KJ Toruń
42
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
19:00
3 kolejka

28/29.09.2019

28.09.2019Sobota
Gwiazda Ruda Śląska- logo Gwiazda Ruda Śląska
10
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
17:00
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
67
GSF Gliwice- logo GSF Gliwice
18:00
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
40
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
18:00
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
55
FC KJ Toruń- logo FC KJ Toruń
18:00
29.09.2019Niedziela
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
34
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
17:00
30.09.2019Poniedziałek
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
03
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
18:00
REKORD BIELSKO-BIAŁA - logo REKORD BIELSKO-BIAŁA
63
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
18:30
4 kolejka

5/6.10.2019

04.10.2019Piątek
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
53
REKORD BIELSKO-BIAŁA - logo REKORD BIELSKO-BIAŁA
20:00
05.10.2019Sobota
Gwiazda Ruda Śląska- logo Gwiazda Ruda Śląska
16
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
16:00
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
42
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
18:00
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
42
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
18:00
GSF Gliwice- logo GSF Gliwice
45
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
18:00
06.10.2019Niedziela
FC KJ Toruń- logo FC KJ Toruń
11
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
17:00
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
44
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
18:00
5 kolejka

9.10.2019

09.10.2019Środa
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
53
Gwiazda Ruda Śląska- logo Gwiazda Ruda Śląska
18:00
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
102
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
18:00
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
22
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
19:00
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
43
GSF Gliwice- logo GSF Gliwice
20:00
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
58
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
20:00
28.11.2019Czwartek
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
13
FC KJ Toruń- logo FC KJ Toruń
18:00
18.12.2019Środa
REKORD BIELSKO-BIAŁA - logo REKORD BIELSKO-BIAŁA
81
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
18:00
6 kolejka

12/13.10.2019

12.10.2019Sobota
GSF Gliwice- logo GSF Gliwice
35
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
17:00
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
82
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
18:00
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
30
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
18:00
13.10.2019Niedziela
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
52
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
17:00
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
43
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
17:00
14.10.2019Poniedziałek
Gwiazda Ruda Śląska- logo Gwiazda Ruda Śląska
33
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
20:00
04.01.2020Sobota
FC KJ Toruń- logo FC KJ Toruń
33
REKORD BIELSKO-BIAŁA - logo REKORD BIELSKO-BIAŁA
18:00
7 kolejka

3-11-2019

03.11.2019Niedziela
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
14
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
16:00
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
34
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
16:00
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
65
Gwiazda Ruda Śląska- logo Gwiazda Ruda Śląska
17:00
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
14
FC KJ Toruń- logo FC KJ Toruń
17:00
REKORD BIELSKO-BIAŁA - logo REKORD BIELSKO-BIAŁA
71
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
18:00
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
17
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
18:00
04.11.2019Poniedziałek
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
43
GSF Gliwice- logo GSF Gliwice
20:00
8 kolejka

9/10.11.2019

09.11.2019Sobota
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
33
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
18:00
GSF Gliwice- logo GSF Gliwice
34
REKORD BIELSKO-BIAŁA - logo REKORD BIELSKO-BIAŁA
18:00
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
40
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
18:00
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
22
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
18:00
10.11.2019Niedziela
Gwiazda Ruda Śląska- logo Gwiazda Ruda Śląska
16
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
16:00
FC KJ Toruń- logo FC KJ Toruń
32
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
17:00
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
310
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
18:00
9 kolejka

16/17.11.2019

16.11.2019Sobota
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
40
GSF Gliwice- logo GSF Gliwice
17:00
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
15
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
18:00
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
33
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
18:00
REKORD BIELSKO-BIAŁA - logo REKORD BIELSKO-BIAŁA
91
Gwiazda Ruda Śląska- logo Gwiazda Ruda Śląska
18:00
17.11.2019Niedziela
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
20
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
17:00
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
43
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
18:00
18.11.2019Poniedziałek
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
04
FC KJ Toruń- logo FC KJ Toruń
20:00
10 kolejka

23/24.11.2019

22.11.2019Piątek
GSF Gliwice- logo GSF Gliwice
12
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
19:15
23.11.2019Sobota
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
31
Gwiazda Ruda Śląska- logo Gwiazda Ruda Śląska
17:00
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
30
FC KJ Toruń- logo FC KJ Toruń
18:00
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
16
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
18:00
24.11.2019Niedziela
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
15
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
18:00
25.11.2019Poniedziałek
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
22
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
19:00
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
09
REKORD BIELSKO-BIAŁA - logo REKORD BIELSKO-BIAŁA
20:00
11 kolejka

7/8.12.2019

07.12.2019Sobota
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
44
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
17:00
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
11
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
18:00
REKORD BIELSKO-BIAŁA - logo REKORD BIELSKO-BIAŁA
82
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
18:00
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
45
GSF Gliwice- logo GSF Gliwice
18:00
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
63
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
18:30
08.12.2019Niedziela
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
42
Gwiazda Ruda Śląska- logo Gwiazda Ruda Śląska
18:00
09.12.2019Poniedziałek
FC KJ Toruń- logo FC KJ Toruń
82
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
20:00
12 kolejka

14/15.12.2019

14.12.2019Sobota
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
30
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
18:00
GSF Gliwice- logo GSF Gliwice
33
FC KJ Toruń- logo FC KJ Toruń
18:00
Gwiazda Ruda Śląska- logo Gwiazda Ruda Śląska
73
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
18:00
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
43
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
18:00
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
36
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
18:00
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
37
REKORD BIELSKO-BIAŁA - logo REKORD BIELSKO-BIAŁA
18:00
16.12.2019Poniedziałek
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
05
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
20:00
13 kolejka

21/22.12.2019

21.12.2019Sobota
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
11
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
13:00
FC KJ Toruń- logo FC KJ Toruń
63
Gwiazda Ruda Śląska- logo Gwiazda Ruda Śląska
17:00
REKORD BIELSKO-BIAŁA - logo REKORD BIELSKO-BIAŁA
100
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
18:00
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
61
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
18:00
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
23
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
18:00
22.12.2019Niedziela
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
52
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
14:00
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
35
GSF Gliwice- logo GSF Gliwice
18:00
14 kolejka

11/12.01.2020

11.01.2020Sobota
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
33
GSF Gliwice- logo GSF Gliwice
18:00
FC KJ Toruń- logo FC KJ Toruń
16
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
18:00
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
40
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
18:00
REKORD BIELSKO-BIAŁA - logo REKORD BIELSKO-BIAŁA
51
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
18:00
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
63
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
20:00
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
12
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
20:00
25.01.2020Sobota
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
--
Gwiazda Ruda Śląska- logo Gwiazda Ruda Śląska
18:00
15 kolejka

18/19.01.2020

17.01.2020Piątek
REKORD BIELSKO-BIAŁA - logo REKORD BIELSKO-BIAŁA
60
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
19:00
18.01.2020Sobota
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
55
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
17:00
Gwiazda Ruda Śląska- logo Gwiazda Ruda Śląska
03
GSF Gliwice- logo GSF Gliwice
17:00
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
44
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
18:00
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
44
FC KJ Toruń- logo FC KJ Toruń
18:00
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
43
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
18:00
19.01.2020Niedziela
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
35
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
17:00
16 kolejka

15/16.02.2020

KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
--
Gwiazda Ruda Śląska- logo Gwiazda Ruda Śląska
GSF Gliwice- logo GSF Gliwice
--
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
--
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
FC KJ Toruń- logo FC KJ Toruń
--
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
--
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
--
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
--
REKORD BIELSKO-BIAŁA - logo REKORD BIELSKO-BIAŁA
17 kolejka

29.02/01.03.2020

Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
--
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
REKORD BIELSKO-BIAŁA - logo REKORD BIELSKO-BIAŁA
--
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
--
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
--
FC KJ Toruń- logo FC KJ Toruń
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
--
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
--
GSF Gliwice- logo GSF Gliwice
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
--
Gwiazda Ruda Śląska- logo Gwiazda Ruda Śląska
18 kolejka

07/08.03.2020

KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
--
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
Gwiazda Ruda Śląska- logo Gwiazda Ruda Śląska
--
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
GSF Gliwice- logo GSF Gliwice
--
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
--
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
FC KJ Toruń- logo FC KJ Toruń
--
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
--
REKORD BIELSKO-BIAŁA - logo REKORD BIELSKO-BIAŁA
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
--
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
19 kolejka

14/15.03.2020

AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
--
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
--
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
REKORD BIELSKO-BIAŁA - logo REKORD BIELSKO-BIAŁA
--
FC KJ Toruń- logo FC KJ Toruń
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
--
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
--
GSF Gliwice- logo GSF Gliwice
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
--
Gwiazda Ruda Śląska- logo Gwiazda Ruda Śląska
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
--
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
20 kolejka

21/22.03.2020

KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
--
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
--
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
Gwiazda Ruda Śląska- logo Gwiazda Ruda Śląska
--
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
GSF Gliwice- logo GSF Gliwice
--
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
--
REKORD BIELSKO-BIAŁA - logo REKORD BIELSKO-BIAŁA
FC KJ Toruń- logo FC KJ Toruń
--
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
--
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
21 kolejka

28/29.03.2020

Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
--
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
--
FC KJ Toruń- logo FC KJ Toruń
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
--
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
REKORD BIELSKO-BIAŁA - logo REKORD BIELSKO-BIAŁA
--
GSF Gliwice- logo GSF Gliwice
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
--
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
--
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
--
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
22 kolejka

04/05.04.2020

KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
--
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
--
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
--
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
Gwiazda Ruda Śląska- logo Gwiazda Ruda Śląska
--
REKORD BIELSKO-BIAŁA - logo REKORD BIELSKO-BIAŁA
GSF Gliwice- logo GSF Gliwice
--
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
--
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
FC KJ Toruń- logo FC KJ Toruń
--
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
23 kolejka

18/19.04.2020

FC KJ Toruń- logo FC KJ Toruń
--
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
--
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
--
GSF Gliwice- logo GSF Gliwice
Gwiazda Ruda Śląska- logo Gwiazda Ruda Śląska
--
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
REKORD BIELSKO-BIAŁA - logo REKORD BIELSKO-BIAŁA
--
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
--
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
--
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
24 kolejka

25/26.04.2020

KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
--
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
--
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
--
REKORD BIELSKO-BIAŁA - logo REKORD BIELSKO-BIAŁA
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
--
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
Gwiazda Ruda Śląska- logo Gwiazda Ruda Śląska
--
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
GSF Gliwice- logo GSF Gliwice
--
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
--
FC KJ Toruń- logo FC KJ Toruń
25 kolejka

09/10.05.2020

Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
--
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
FC KJ Toruń- logo FC KJ Toruń
--
GSF Gliwice- logo GSF Gliwice
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
--
Gwiazda Ruda Śląska- logo Gwiazda Ruda Śląska
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
--
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
--
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
REKORD BIELSKO-BIAŁA - logo REKORD BIELSKO-BIAŁA
--
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
--
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
26 kolejka

16/17.05.2020

KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
--
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
--
REKORD BIELSKO-BIAŁA - logo REKORD BIELSKO-BIAŁA
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
--
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
--
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
--
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
Gwiazda Ruda Śląska- logo Gwiazda Ruda Śląska
--
FC KJ Toruń- logo FC KJ Toruń
GSF Gliwice- logo GSF Gliwice
--
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice