W oczekiwaniu na dwunastego
Jutro poznamy dwunasty zespół, który zagra w Futsal Ekstraklasie w przyszłym sezonie. W rewanżowym meczu barażowym naprzeciwko siebie staną AZS UG Gdańsk oraz Gwiazda Ruda Śląska.
2:4
Poniedziałek08.06.2026, 18:00